SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........

PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi

Igor

Broj poruka : 229
Datum upisa : 11.09.2007

Srebro za Jašarevića na SP Empty
PočaljiNaslov: Srebro za Jašarevića na SP   Srebro za Jašarevića na SP EmptySre Sep 12, 2007 3:45 pm

Zvanični sajtSrpski bokser Zoran Jašarević osvojio je srebrnu medalju u kategoriji do 80 kilograma na kadetskom prvenstvu sveta za boksere u Azerbejdžanu. On je u finalu boksovao sa Rusom Dmitrijem Bivolom i izgubio na poene 23:3. To je jedina medalja sa srpski tim na prvenstvu.

Još dva naša mlada boksera bili su u kombinaciji za medalju. U kategoriji do 54 kilograma Branimir Stanković zaustavljen je u četvrtfinalu.

Bolji od njega na poene 16:5, bio je Uzbekistanac Gaibnazarov. Isti rezultat ostvario je Demir Emrah u kategoriji do 66 kilograma.

Njega je u borbi za polufinale savladao Ukrajinac Ibragimov, koji je osvojio zlatnu medalju

YUGOSLOVENI :: SPORT-