SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........

PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi

Igor

Broj poruka : 229
Datum upisa : 11.09.2007

Nemačka: Remi Bajerna i Šalkea Empty
PočaljiNaslov: Nemačka: Remi Bajerna i Šalkea   Nemačka: Remi Bajerna i Šalkea EmptySub Sep 15, 2007 9:26 pm

Fudbaleri Bajerna i Šalkea odigrali su nerešeno, 1:1, u derbiju 5. kola Bundeslige. Pred oko 66,000 navijačam, gosti iz Gelzenhkirhena poveli su u 36. minutu, pogotkom Rakitića, posle udarca sa oko 25 metara, a bod vodećoj ekipi lige doneo je Miroslav Klose, udarcem glavom, devet minuta posle velikog odmora. Bajern sada ima samo jedan bod prednosti na vrhu tabele. Drugo mesto dele Arminija i Ajntraht.

Arminija je zabeležila impresivnu pobedu nad Hanzom, sa 4:2, zahvaljujući autogolu Agalija, dva pogotka Ajglera i jednom Vihnareka.

Sa druge strane, Ajntraht je u Frankfurtu, posle uzbudljivog finiša, savladao Hamburger sa 2:1. Domaći su poveli u 8. minutu pogotkom Majera, izjednačio je Van der Vart iz penala u 82-om, da bi Majer drugim pogotkom, samo tri minuta pre kraja, doneo Ajntrahtu dramatičnu pobedu.

Četvrto mesto zauzima Borusija, koja je u petak savladala Verder sa 3:0, dok je na petoj poziciji sada Bajer, posle pobede nad Bohumom, sa 2:0. Slede Šalke i Štutgart, koji je zabeležio pobedu nad Energi Kotbusom sa 3:0.