YUGOSLOVENI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YUGOSLOVENI

SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Net i ljubav...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

Net i ljubav... Empty
PočaljiNaslov: Net i ljubav...   Net i ljubav... EmptyUto Sep 18, 2007 10:46 pm

Sta Vi mislite o muvanju ( zaljubljivanju ) preko neta?

Mozda imate neko iskustvo pa....
Nazad na vrh Ići dole
spenser
Admin
spenser


Broj poruka : 129
Location : Ruma
Datum upisa : 11.09.2007

Net i ljubav... Empty
PočaljiNaslov: Re: Net i ljubav...   Net i ljubav... EmptySre Sep 19, 2007 8:25 pm

Muž i žena 'chatajući' zaljubili se jedno u drugo
Oženjeni par iz Bosne rastaje se nakon što su se pod lažnim imenima, ništa ne sluteći, zaljubili jedno u drugo na chat portalu. >Sana Klarić i njezin muž Adnan, otvorili su svoja srca jedno drugome na internetu te si ispričali sve svoje probleme o braku. Pritom su se i zaljubili.
Koristeći se imenima 'Slatkica' i 'Princ radosti', ovaj sada bivši bračni par iz Zenice vjerovao je da je pronašao partnera s kojim će provesti ostatak života.
Kada su saznali za međusobne 'prijevare', više nije bilo povratka. Sana i Adnan pokrenuli su razvod braka međusobno se optužujući za nevjeru.
'Odjednom sam bila zaljubljena. Bilo je prekrasno, mislila sam da sam napokon pronašla nekoga tko me razumije, a nalazi se u istoj situaciji, odnosno zaglavio je u lošem braku kao i ja', priča 27-godišnja Sana.
Kad je saznala što se dogodilo, Sana se osjećala izdanom i povrijeđenom.
'Još mi je uvijek teško vjerovati da Slatkica, koja mi je izgovorila toliko prekrasnih stvari i razumjela me, zapravo je žena s kojom sam oženjen i nije mi godinama rekla ni jednu lijepu riječ', objašnjava 32-godišnji Adnan.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com/
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

Net i ljubav... Empty
PočaljiNaslov: Re: Net i ljubav...   Net i ljubav... EmptySre Sep 19, 2007 11:08 pm

affraid haha.. e ovo je super.. haha..hm... al nista o SVOJIM iskustvima ne pises... Smilelol!
Nazad na vrh Ići dole
spenser
Admin
spenser


Broj poruka : 129
Location : Ruma
Datum upisa : 11.09.2007

Net i ljubav... Empty
PočaljiNaslov: Re: Net i ljubav...   Net i ljubav... EmptySre Sep 19, 2007 11:13 pm

Još sam neiskusan po tom pitanju.Čim se situacija promeni bićeš obaveštena.Tvoja iskustva?
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com/
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

Net i ljubav... Empty
PočaljiNaslov: Re: Net i ljubav...   Net i ljubav... EmptySre Sep 19, 2007 11:18 pm

Moja.. hm.. pa da, ja ih imam.. i vrlo vrlo su losa.. eto .. toliko mogu da kazem.. .. ..

LAZ I PREVARA.. i .. osecaj boli.. eto.. .. ( p.s. da naglasim, -ne radi se o muvanju i zaljubljivanju.. al svakako o PREVARI.. , o ,..hm.. itd..itd.. )
za nesto opsirnije.. trebalo bi malo vise intime.. ..

Sto se tice "prijateljstva" al onog iskrenog prijateljstva , e tu su stvari drugacije..cak sta vise tu sam prezadovoljna..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Net i ljubav... Empty
PočaljiNaslov: Re: Net i ljubav...   Net i ljubav... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Net i ljubav...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubav od pozadi
» prva ljubav.....
» Ljubav ili navika ?
» Utociste Lore Dern - ljubav

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YUGOSLOVENI :: SEX,EROTIKA......-
Skoči na: