YUGOSLOVENI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YUGOSLOVENI

SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zasto je dobro biti muskarac???

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Nena
Admin
Nena


Broj poruka : 44
Godina : 43
Datum upisa : 11.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptySre Sep 12, 2007 10:13 am

Možda se žene nikada neće složiti s tim, ali je daleko bolje započeti život kao muškarac. Razlozi za to su mnogi i uopšte se ne tiču samo seksa, mada je činjenica da su svi naši orgazmi uvek pravi već dovoljno indikativna sama po sebi. Sitnice koje znače život takođe upućuju na to koliko je bolje biti muškarac.

Koliko vam je potrebno da se spakujete kada treba da krenete na neki put? Za bilo koje putovanje svakom muškarcu dovoljna je jedna torba i celih deset minuta da se u nju spakuju sve neophodne stvari. Ženama to nije dovoljno ni da odaberu šta će sve spakovati u torbu.

Telefonski razgovori koje vode muškarci ne traju više od pola minuta. Kada žene telefoniraju, to traje najmanje pola sata. Prijatelji nas uopšte ne sažaljevaju kada se ugojimo, ni direktno u lice, ni kada im okrenemo leđa. A sad dolazimo na teren praktičnosti - za celih hiljadu dinara mi dobijemo kompletan donji veš!

Automehaničari nas ne potkradaju, za tuširanje nam je potrebno svega pet do deset minuta, seda kosa i bore mogu da nam daju poseban šarm, a tri para cipela su nam više nego dovoljna za svaku priliku. Kada dođemo u situaciju da razgovaramo s nekim drugim muškarcem, on nas uvek gleda u oči - nikad u grudi, a na sve to dozvoljeno nam je i da se pojavimo u istoj košulji svakog drugog dana i niko nam ništa neće reći.

Na kraju, dolazimo i do stvari koja ženama kako godine prolaze i biloški časovnik otkucava prave sve veće i veće probleme. Mi taj problem jednostavno nemamo, jer muškarci po svojoj prirodi ne moraju da imaju pojma šta je to celulit. Naravno, to je ono što registrujemo na pojedinim damama koje nam se ne dopadaju, ali briga zbog sopstvenog celulita, da li ga ima malo ili mnogo i na kojim je mestima, to je nepoznanica za muškarce i dobro je što je tako.
Nazad na vrh Ići dole
nydza
Admin
nydza


Broj poruka : 142
Godina : 37
Location : outta space...
Datum upisa : 12.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptySub Sep 15, 2007 6:30 am

ma nama mushkarcima je miliiiiiiina jbt tongue
Nazad na vrh Ići dole
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptyNed Sep 16, 2007 2:07 am

nydza ::
ma nama mushkarcima je miliiiiiiina jbt tongue


slazem se u potpunosti..
mnogo puta i ja to kazem..Laughing
Nazad na vrh Ići dole
nydza
Admin
nydza


Broj poruka : 142
Godina : 37
Location : outta space...
Datum upisa : 12.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptyNed Sep 16, 2007 3:32 am

Natasa_k ::
nydza ::
ma nama mushkarcima je miliiiiiiina jbt tongue


slazem se u potpunosti..
mnogo puta i ja to kazem..Laughing

Slazi se sa chim ocesh, ja sam bio ironichan
tongue tongue tongue
Nazad na vrh Ići dole
spenser
Admin
spenser


Broj poruka : 129
Location : Ruma
Datum upisa : 11.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptyNed Sep 23, 2007 9:54 pm

Mogu da vozim motor bilo koji dan u mesecu,
nemoram da nosim grudnjak,
mogu da kupim tri iste majice i da ih nosim svaki dan,
nema nakita,frizura,šminkanja raznih kretena da mi dobacuju ulicom,
i još mnogo razloga postoje što volim što sam muško!
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com/
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptyNed Sep 23, 2007 10:23 pm

spenser ::
Mogu da vozim motor bilo koji dan u mesecu,
nemoram da nosim grudnjak,
mogu da kupim tri iste majice i da ih nosim svaki dan,
nema nakita,frizura,šminkanja raznih kretena da mi dobacuju ulicom,
i još mnogo razloga postoje što volim što sam muško!

Pa vidi.. MOTOR da vozim.. mogu i ja.. i to bilo koji dan u mesecu.. .. Sto se tice GRUDNJAKA.. i to ne moram da nosim.. ne ja vec ..bilo koja devojka..( da kazem da je danas to i IN ).... Very Happy ... Majice,.. i ja mogu da kupim tri iste.. i da ih nosim svaki dan.. nevidim zasto ja za to potrebno biti musko.. ?? ako za nekog primetim da nosi majicu dva, tri dana.. primeticu i na muskarcu i na zenskoj.. isti djavo.. .. .. a i sto se tice NAKITA ( nemoram da ga nosim...) , pa FRIZURE ( mogu da imam kratku podsisanu kosu, da budem celava itd.. ) pa i to ne moram da pravim.. a i SMINKA mi je retko kad porebna.. tako da i to RETKO mogla bi da ukinem.. jbg.. ..

zar nisam u pravu... Laughing Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
spenser
Admin
spenser


Broj poruka : 129
Location : Ruma
Datum upisa : 11.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptyNed Sep 23, 2007 11:47 pm

Jeste,sve ti to" možeš ",ali ipak nećeš jer si žensko.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com/
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptyPon Sep 24, 2007 12:46 pm

ne zato sto sam ZENSKO.. vec zato sto u nicemu od pomenutog ne uzivam.. mada.. znam mnogo mnogo "zenskih" osoba koje upravo to i rade.. bas kao i VI muskarci.. a ipak.. zensko je..
Nazad na vrh Ići dole
spenser
Admin
spenser


Broj poruka : 129
Location : Ruma
Datum upisa : 11.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptyPon Sep 24, 2007 1:14 pm

Postoje i "muškarci" koji se lickaju pa i depiliraju,mi ih zovemo pederi.
Ovde pišemo o normalnim muškarcima i normalnim ženama. study I love you
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com/
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptyPon Sep 24, 2007 5:26 pm

spenser ::
Postoje i "muškarci" koji se lickaju pa i depiliraju,mi ih zovemo pederi.

mislis na one koji nose i OBICNE gace.. ?? Razz Very Happy Wink
Nazad na vrh Ići dole
spenser
Admin
spenser


Broj poruka : 129
Location : Ruma
Datum upisa : 11.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptyPon Sep 24, 2007 5:37 pm

Ne Nato,to su oni koji i bi i nebi.Citiraću sam sebe pošto smo na drugoj temi. citat; "Danas nose obične, sutra će tange". Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com/
nydza
Admin
nydza


Broj poruka : 142
Godina : 37
Location : outta space...
Datum upisa : 12.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptyPon Sep 24, 2007 8:47 pm

evo da vam prekinem raspravu, ja od danas svechano obecavam - ne nosim gace cheers

uf, jbg, opet,treba brinuti i o potomstvu affraid
Nazad na vrh Ići dole
spenser
Admin
spenser


Broj poruka : 129
Location : Ruma
Datum upisa : 11.09.2007

Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? EmptyPon Sep 24, 2007 9:17 pm

Ma ti si ovde najpametniji! Cool
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com/
Sponsored content





Zasto je dobro biti muskarac??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto je dobro biti muskarac???   Zasto je dobro biti muskarac??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zasto je dobro biti muskarac???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zasto muskarac kaze "NEEE"?!
» Crvena Zvezda - Biti ili ne biti
» ZASTO SU TRIDESETOGODISNJAKINJE NOVE TINEJDZERKE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YUGOSLOVENI :: ZENSKI KUTAK-
Skoči na: