YUGOSLOVENI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YUGOSLOVENI

SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Utociste Lore Dern - ljubav

Ići dole 
AutorPoruka
Igor
Admin



Broj poruka : 229
Datum upisa : 11.09.2007

Utociste Lore Dern - ljubav Empty
PočaljiNaslov: Utociste Lore Dern - ljubav   Utociste Lore Dern - ljubav EmptySre Sep 12, 2007 7:43 pm

Utociste Lore Dern - ljubav

NJUJORK - Glumica Lora Dern (Laura) kaze da je njena ljubavna veza sa zvijezdom filma "Sling Blade" Bilijem Bobom Torntonom (Billy Thornton) njeno sigurno utociste.
Ta veza je pocela kao prijateljstvo, a njih dvoje su danas "veoma odani jedno drugom", izjavila je ta glumica americkom casopisu "Redbuk" (Redbook).
"Iznenada, vidite osobu koja vas poznaje, sa kojom se osecate sigurno, i kazete sebi: 'Hej! Samo trenutak, oduvek sam zelela da provedem zivot s nekim ko me zaista poznaje, a bas takav covek je tu, ispred mene".
Lora Dern (32) kaze da su je povredile glasine da je njena i Torntonova (44) veza trajala i pre njegovog razvoda od cetvrte zene. "U vreme kada smo se Bili i ja tek upoznali, novine su pisale da smo u vezi. Mislim da sam tada rekla: 'Mnogo mi se dopao film 'Sling Blade,' (za koji je Tornton 1997. godine dobio Oskara za scenario), a novine su to prenele kao 'Duso, naci cemo se u kolima." Lora Dern i Bili Bob Tornton u novoj komediji "Daddy and Them" igraju ljubavnike.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com
 
Utociste Lore Dern - ljubav
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Net i ljubav...
» Ljubav od pozadi
» prva ljubav.....
» Ljubav ili navika ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YUGOSLOVENI :: FILM I TELEVIZIJA-
Skoči na: