SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........

PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi

Igor

Broj poruka : 229
Datum upisa : 11.09.2007

Olimpijakos - Zvezda 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Olimpijakos - Zvezda 2:1   Olimpijakos - Zvezda 2:1 EmptyČet Sep 13, 2007 12:40 am

zvanični sajtFudbaleri Crvene zvezde poraženi su u Pireju od Olimpijakosa 2:1 u prijateljskom humanitarnom meču. Strelac za Zvezdu bio je Nenad Milijaš u 20. minutu, dok su pogotke za šampiona Grčke postigli Nunjes i Lua Lua u drugom poluvremenu. Prihod od meča na stadionu Karaiskaki, kojem je prisustvovalo 15 hiljada ljudi, ide u korist žrtava požara u Grčkoj, u kojima je stradalo 66 osoba.

Zvezda je u meč ušla bojažljivo, brzo gubila loptu, a odbrana je loše funkcionisala, pa je Darko Kovačević imao nekoliko prilika da dovede grčku ekipu u vođstvo. Posebno je teško u tim trenucima bilo Dušanu Anđelkoviću, koji je na levom boku čuvao Galetija.

U 20. minutu Zvezda je povela – Lukaš je sačuvao loptu uz desnu aut-liniju, gurnuo je ka Milovanoviću, koji je atraktivno produžio za slobodnog Milijaša. Ovaj je sa 25 metara pogodio donji desni Sifakisov ugao za 0:1.

Beograđani su tada stekli samopouzdanje, pa su do kraja poluvremena bez većih problema držali ravnotežu na terenu.

U nastavku Zvezda je odigrala mnogo atraktivnije, u ofanzivnoj fazi daleko najbolje ove sezone. Ulazak Salasa i Moline doneo je niz atraktivnih poteza, nekoliko priolika koje nisu pretvorene u golove.

Već na startu drugog dela Olimpijakos je izjednačio iz slobodnog udarca, kada je Nunjes pogodio mrežu Ranđelovića sa 23 metra.

Petnaest minuta pre kraja domaćin je u igru uveo Lomanu Trezora Lua Luu, a fudbaler iz DR Konga je posle nekoliko sjajnih poteza iskoristio priliku u 80. minutu i doneo pobedu svom timu.

Zvezda je u poslednjih 20 minuta igrala sa potpuno izmenjenom defanzivnom polovinom tima, a priliku u drugom poluvremenu dobio je i fudbaler iz Čada Betolingar Misdongarti, kojem je meč u Pireju bio kvalifikacioni za potpisivanje ugovora

Olimpijakos: Sifakis, Domi, Žulio Cezar, Pantos, Bravo, Mendrinos (63' P.Đorđević), Stoltidis, Arčubi, Galeti (45' Vasilijakis), Kovačević, Nunjes (71' Lua Lua)

Crvena zvezda: Ranđelović, Basta (46' Bajalica), Anđelković, Tutorić, Gaj (60' V.Đorđević), Lukaš, Trišović, Milijaš (75' Bogdanović), Milovanović (60' Molina), Koroman (46' Salas), Jestrović (46' Misdongarti).