YUGOSLOVENI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YUGOSLOVENI

SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Šon Pen - nema cigareta, dajte da jedem led!

Ići dole 
AutorPoruka
Nena
Admin
Nena


Broj poruka : 44
Godina : 43
Datum upisa : 11.09.2007

Šon Pen - nema cigareta, dajte da jedem led! Empty
PočaljiNaslov: Šon Pen - nema cigareta, dajte da jedem led!   Šon Pen - nema cigareta, dajte da jedem led! EmptyČet Sep 13, 2007 12:53 am

Nikotinska zavisnost jedna je od najgorih, odmah poslije heroinske. Najbolji primjer za to je glumac i reditelj Šon Pen koji je na konferenciji za novinare na Medjunarodnom filmskom festivalu u Torontu cuclao led, jer je pušenje bilo zabranjeno!
Ceh su platili novinari, koje je Šon Pen tokom konferencije pošteno iskritikovao, tvrdeći da ga dekoncetrišu.
U jednom trenutku počeo je da jede kocke leda i psuje na konferenciji za novinare održanoj povodom njegovog novog filma "Into The Wild".
Na ulazu u salu za konferenciju za novinare stajao je jedan policajac, što je portparolka festivala obrazložila time da je to zbog velikog broja ljudi koji se tu "mota", a ne zbog Šona Pena koji je na prethodnom festivalu izazvao incident, jer je pušio u zatvorenoj prostoriji u hotelu u kojem je odseo, što je zabranjeno. Pen je izbjegao kaznu, ali je hotel morao da isplati 600 dolara inspekciji.
Ovog puta, Pen nije mogao da upali cigaretu, ali to ga je dobro uzdrmalo i dekoncetrisalo. U jednom trenutku se obratio foto-reporterima pretećim glasom: "Prestanite da me slikate, ne mogu da mislim! To (kliktanje) je najgora muzika na svijetu!"
Potom se Penu nije dopao žamor, koji su izazvali novinari, dok je odgovarao na pitanje: "O čemu vi svi ljudi pričate? Ili samo želite da me prekinete?".
Nazad na vrh Ići dole
 
Šon Pen - nema cigareta, dajte da jedem led!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Solana: Nema trgovine Kosovom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YUGOSLOVENI :: FILM I TELEVIZIJA-
Skoči na: