YUGOSLOVENI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YUGOSLOVENI

SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Klemente: Išao sam na sve ili ništa

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Igor
Admin



Broj poruka : 229
Datum upisa : 11.09.2007

Klemente: Išao sam na sve ili ništa Empty
PočaljiNaslov: Klemente: Išao sam na sve ili ništa   Klemente: Išao sam na sve ili ništa EmptyČet Sep 13, 2007 3:14 pm

Klemente: Išao sam na sve ili ništa

ReutersSelektor fudbalske reprezentacije Srbije Havijer Klemente izjavio je posle remija sa Portugalijom (1:1), u kvalifikacijama za EURO 2008, da je u drugom poluvremenu išao na sve ili ništa ubacivanjem dva centarfora. Klemente je napad, koji je do tada predvodio Milan Jovanović, pojačao ubacivanjem Marka Pantelića i Nikole Žigića, Srbija je zaigrala ofanzivnije, a rezultat je bio izjednačujući pogodak Branislava Ivanovića u 86. minutu.

"Na poluvremenu mi je bilo jasno da moramo da budemo ofanzivniji i bilo mi je potpuno svejedno da li ćemo izgubiti sa jednim ili dva gola razlike i zato sam odlučio da pojačam ofanzivu sa Žigićem i Pantelićem. Duljaja sam ubacio jer je veoma iskusan i zna da preseče akcije protivnika da nam se ne bi dogodilo da iz kontranapada primimo gol", rekao je Klemente na konferenciji za novinare posle meča u Lisabonu.

Povodom incidenta sa kraja utakmice, kada je selektor Portugalije Luis Felipe Skolari pokušao da udari Ivicu Dragutinovića, Klemente kaže:

"Fer-plej bi trebalo da postoji i kad pobeđujete i kad gubite. Očigledno da Portugalci nisu imali živaca jer im rezultat nije odgovarao. Ne mogu da shvatim da jedan trener koji je bio svetski prvak ne može sportski da podnese neuspeh. Ako to ne može da podnese trebalo bi da promeni profesiju. Nadam se da će disciplinski organi UEFA pravilno proceniti taj događaj".

Klemente ističe da nije video ofsajd prilikom pogotka Ivanovića:

"Sa klupe to nisam mogao dobro da vidim, ali da je bio ofsajd ja bih to javno rekao. Ne bih to prećutao".
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com
Slobodan Milosevic
clan
clan



Broj poruka : 18
Datum upisa : 12.09.2007

Klemente: Išao sam na sve ili ništa Empty
PočaljiNaslov: Re: Klemente: Išao sam na sve ili ništa   Klemente: Išao sam na sve ili ništa EmptyČet Sep 13, 2007 6:10 pm

Isao si ti Klemente na moj kurac,trebo je odmah da pocne utakmicu sa dva napadaca.
Nazad na vrh Ići dole
spenser
Admin
spenser


Broj poruka : 129
Location : Ruma
Datum upisa : 11.09.2007

Klemente: Išao sam na sve ili ništa Empty
PočaljiNaslov: Re: Klemente: Išao sam na sve ili ništa   Klemente: Išao sam na sve ili ništa EmptyČet Sep 13, 2007 9:59 pm

Skolari nije svestan koliko je dobro prošao,ali neće se taj opametiti kad-tad će opet da nasrne na srbina i batine mu ne ginu.
Interesantno je prisetiti se kako je Partizan diskvalifikovan zato što je publika(više domaća)pravila sranje,ovde to napravi selektor i sve u redu.

Netreba nam takva evropa sa dvostrukim standardima i lažnim moralom!
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com/
Sponsored content





Klemente: Išao sam na sve ili ništa Empty
PočaljiNaslov: Re: Klemente: Išao sam na sve ili ništa   Klemente: Išao sam na sve ili ništa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Klemente: Išao sam na sve ili ništa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YUGOSLOVENI :: SPORT-
Skoči na: