YUGOSLOVENI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YUGOSLOVENI

SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 strahovi....

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

strahovi.... Empty
PočaljiNaslov: strahovi....   strahovi.... EmptySub Sep 15, 2007 1:25 am

Zivot bez straha- kako to postici ???


Svi mi osecamo strah.Katkad je on pozeljan.Cesce veoma neprijatno osecanje.
Da li ste i Vi od onih koji su bili u situaciji da osete ovu emociju?

Koji su to strahovi sa kojima se borite?

Koliko cesto ih osecate?
Nazad na vrh Ići dole
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

strahovi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: strahovi....   strahovi.... EmptyPon Sep 17, 2007 9:33 pm

Evo ja cu prva i da odgovorim..
Da, redovno osecam prisutnost straha u sebi.. hm.. neznam zasto.. valjda je to posledica svih desavanja oko mene.. ( mislim na probleme s kojima se ovih dana i unazad godinama suocavam.. ), a strah je lociran na SMRT..
Jednostavno bojim se bolesti i smrti.. Sad Sad Sad i nije me stid to i da kazem..
Nazad na vrh Ići dole
plavooka_ns
Admin
plavooka_ns


Broj poruka : 66
Godina : 38
Datum upisa : 13.09.2007

strahovi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: strahovi....   strahovi.... EmptyUto Sep 18, 2007 11:42 am

I ne treba da te bude...to je urodjeni strah svakog coveka...samo sto ga neki dozivljavaju jace,a neki se trude da ga ignorisu...Strah od nepoznatog i svega je sasvim prirodan u odredjenim granicama..

Moj trenutni strah je dosta vezan za period u kojem sa...bojim se da cu pasti sve ispite..Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

strahovi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: strahovi....   strahovi.... EmptyUto Sep 18, 2007 11:46 am

plavooka_ns ::

Moj trenutni strah je dosta vezan za period u kojem sa...bojim se da cu pasti sve ispite..Sad Sad

Vidis, ja sam takodje osecala taj tj. tu vrstu straha kad sam se skolovala, studirala itd.. al.. ovaj sad strah i taj tada.. hmm.. ne mogu nikako da se porede.. Ta vrsta "prolaznog " straha oko ispita, predmeta ocena itd.. trajao je.. i mucio me.. al.. ovo sada. .. hmm. mislim da je prevazislo sve mere... .. ovo do sada NIKADA osecala nisam.. nikada za sve ove moje godine nisam osecala ovoliko strahovanje.. .. eto .. znam da sam svesna svega a ne mogu da se otrgnem tome.. .. i .. bogami to vec dugo dugo traje.. da je postalo "nenormalno"Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
plavooka_ns
Admin
plavooka_ns


Broj poruka : 66
Godina : 38
Datum upisa : 13.09.2007

strahovi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: strahovi....   strahovi.... EmptySre Sep 19, 2007 5:29 pm

Natasa_k ::
plavooka_ns ::

Moj trenutni strah je dosta vezan za period u kojem sa...bojim se da cu pasti sve ispite..Sad Sad

Vidis, ja sam takodje osecala taj tj. tu vrstu straha kad sam se skolovala, studirala itd.. al.. ovaj sad strah i taj tada.. hmm.. ne mogu nikako da se porede.. Ta vrsta "prolaznog " straha oko ispita, predmeta ocena itd.. trajao je.. i mucio me.. al.. ovo sada. .. hmm. mislim da je prevazislo sve mere... .. ovo do sada NIKADA osecala nisam.. nikada za sve ove moje godine nisam osecala ovoliko strahovanje.. .. eto .. znam da sam svesna svega a ne mogu da se otrgnem tome.. .. i .. bogami to vec dugo dugo traje.. da je postalo "nenormalno"Sad Sad Sad

I jedan i drugi strah su u skladu sa godinama u kojima smo..Vrlo je moguce da si pod jako velikim stresom i da jednostavno svaku emociju dozivljas jace,ukljucijuci i taj strah..Jedino je resenje da ga pokusas izbaciti,jer je strah od smrti strah sa kojim se ne mozes suociti sto bi bilo pravo resenje..Jednostavno...to je strah svih nas i svi smo u istom sosu,al ne treba se time opterecivati vec ziveti...Pazi da zbog straha od smrti ne zaboravis ono najlepse..da zivis
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





strahovi.... Empty
PočaljiNaslov: Re: strahovi....   strahovi.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
strahovi....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Strahovi i fobije............

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YUGOSLOVENI :: PSIHOLOGIJA I MISTERIJE-
Skoči na: