YUGOSLOVENI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YUGOSLOVENI

SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 kutija na dnu ormana....

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

kutija na dnu ormana.... Empty
PočaljiNaslov: kutija na dnu ormana....   kutija na dnu ormana.... EmptyNed Sep 16, 2007 2:17 am

Zaljubljeni se, lepo vam je, ljubav cveta, razmjenjujete nezne reci i poklone, sitnice koje u tom trenutku mnogo znace...
Ruze koje se uredno presuju izmedju stranica vase omiljene knjige, pesmice napisane na komadicu papira, zajednicke slike, pisma i razglednice ...

I odjednom nema vise.
Ljubav iscezne i ne postojite vise "vi".

Da li tada bacite ruze, spalite pisma i slike koje ste cuvali u kutiji na dnu ormara ili ih i dalje cuvate...?
Nazad na vrh Ići dole
spenser
Admin
spenser


Broj poruka : 129
Location : Ruma
Datum upisa : 11.09.2007

kutija na dnu ormana.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kutija na dnu ormana....   kutija na dnu ormana.... EmptyNed Sep 23, 2007 10:01 pm

Spalim i pisma i slike i ormar ako će mi biti lakše. flower
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com/
Natasa_k
Super Moderateur
Super Moderateur
Natasa_k


Broj poruka : 227
Godina : 50
Datum upisa : 14.09.2007

kutija na dnu ormana.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kutija na dnu ormana....   kutija na dnu ormana.... EmptyNed Sep 23, 2007 10:06 pm

Ja i dan danas .. iako u braku.. imam i cuvam sve lepe uspomene.. sve sto me veze za neki dogadjaj iz mladost.. sve "pokloncice"... pisma.. itd.. itd.. ( lepo je nekad vratiti se u detinjstvo.. mladost.. itd..)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kutija na dnu ormana.... Empty
PočaljiNaslov: Re: kutija na dnu ormana....   kutija na dnu ormana.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
kutija na dnu ormana....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YUGOSLOVENI :: ZENSKI KUTAK-
Skoči na: