YUGOSLOVENI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YUGOSLOVENI

SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 VIDOVNJAK DALIBORKA BOROTA DADA IZ INĐIJE

Ići dole 
AutorPoruka
Igor
Admin



Broj poruka : 229
Datum upisa : 11.09.2007

VIDOVNJAK DALIBORKA BOROTA DADA IZ INĐIJE Empty
PočaljiNaslov: VIDOVNJAK DALIBORKA BOROTA DADA IZ INĐIJE   VIDOVNJAK DALIBORKA BOROTA DADA IZ INĐIJE EmptySre Sep 12, 2007 5:04 am

VIDOVNJAK DALIBORKA BOROTA DADA IZ INĐIJE - Daliborki je dovoljno da vidi osobu, pa da zna sve o njenoj prošlosti, sadašnjosti i budućnosti, kao i o problemima koji je trenutno muče. Ona ne samo da vidi kad je neko pod dejstvom crne magije, nego zna i ko je to uradio

MOGU DA VIDIM NABAČENU MAGIJU, I ZNAM KAKO DA POMOGNEM


Najopasniji su magijski zapisi koje je uradio hodža. To su, u stvari, formule pisane na arapskom jeziku i niko osim hodže ne može da prodre u njih i da ih razbije
Daliborka Borota mlada je i puna optimizma, diplomirani je turizmolog, perfektno govori četiri jezika i ima neobičan dar - da vidi više od drugih. Za nju tajne ne postoje, ona može da vidi prošlost, sadašnjost i budućnost, kao i prisustvo crne magije. Spremna je da nesebično pomaže svima kojima je to potrebno. Kako kaže, još od malih nogu bila je svesna svog dara, međutim, njeni roditelji iz straha nisu joj dozvoljavali da pokazuje svoje sposobnosti u javnosti.
"Sećam se kako je majka negodovala kad bih joj rekla da će neko umreti i govorila mi da ne pričam nikome o tome. Jako se uplašila kad sam joj rekla da je u komšijskom dvorištu zakopano novorođenče i da znam ko je to uradio, što je kasnije potvrdila i policijska istraga", priseća se Daliborka detinjstva. Kasnije je šokirala roditelje raskidom veridbe i opsiala im do detalja potpuno drugog čoveka, tada neznanca - danas svog supruga. Daliborka kroz smeh priča da su joj urođene moći bile od koristi i u školi, a naročito na fakultetu. Uvek je znala koja će pitanja imati na ispitu, a pomagala je i kolegama.
Devet opomena
"U mojim vizijama se, s vremena na vreme, obasjana svetlošću prikazivala sveta Petka. Držeći raširene ruke, pokazivala mi je dva puta, jedan zlatan, a drugi crn. Govorila mi je da sam trenutno na pogrešnom putu i da moram da krenem ka zlatnom, jer su mi date sposobnosi da pomažem drugima. U prvo vreme nisam obraćala pažnju na njene znakove, sve dok mi se nije dogodila nesreća - izgubila sam bebu u četvrtom mesecu trudnoće. I te noći mi se svetiteljka opet prikazala i saopštila mi da ću imati još osam opomena. I dalje se nisam obazirala, godine su prolazile, a ja sam do sada, nažalost, imala već devet pobačaja, i to svaki put u četvrtom mesecu trudnoće. Konačno sam se dozvala pameti i svoje vizije počela da koristim za dobrobit ljudi", priznaje naša sagovornica.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com
 
VIDOVNJAK DALIBORKA BOROTA DADA IZ INĐIJE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YUGOSLOVENI :: PSIHOLOGIJA I MISTERIJE-
Skoči na: