YUGOSLOVENI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YUGOSLOVENI

SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 DUŠKA KEREŠI, HIROMANT

Ići dole 
AutorPoruka
Igor
Admin



Broj poruka : 229
Datum upisa : 11.09.2007

DUŠKA KEREŠI, HIROMANT Empty
PočaljiNaslov: DUŠKA KEREŠI, HIROMANT   DUŠKA KEREŠI, HIROMANT EmptySre Sep 12, 2007 5:06 am

DUŠKA KEREŠI, HIROMANT - "Dlanovi su poput otvorene knjige u kojoj piše za šta smo predodređeni, koje nam se mogućnosti pružaju, ali i šta ćemo od svega toga da iskoristimo", tvrdi Dušica

NA DLANU JE ZAPISAN CEO ŽIVOT


Većina ljudi radi protiv svoje sudbine. Nesrećni su jer se oglušuju na ono što im je predodređeno i "teraju po svom"

Dušica - Duška Kereši iz Futoga kaže da je još kao devojčica želela da zaviri i pronikne u mistične tajne onostranog i da je uvek osećala da u njoj postoji sila koja ju je vukla da malo-pomalo otkriva tajne neba i mnogima još uvek nepoznate sfere paralelnog sveta. Njen deda bio je poznat kao pobožan i vidovit čovek, ali je taj dar krio od drugih, jer u vremenu u kojem je živeo to nije bilo društveno prihvatljivo.
"Hiromantija je moja prva i najveća ljubav, a posle nje dolazi sve ostalo, od proricanja pomoću tarota, pa do pravljenja amajlija za zaštitu od crne magije, za ljubav, sreću, posao", kaže Dušica na početku razgovora i dodaje da je do sada mnogima svojim prognozama ulepšala život, ali i spasila ih od nesreća i bolesti, blagovremeno ih upozoravajući na opasnosti koje im predstoje i upućujući ih kako da ih izbegnu ili da na vreme odu lekaru da bi sprečili razvoj bolesti u početnom stadijumu.
Dlan kao lična karta
"Oduvek me je privlačilo gledanje u dlan. Pre nešto više od dvadeset godina počela sam da proučavam tajne hiromantije. Trudila sam se da proučim što više dlanova da bih vremenom stekla rutinu i pomno sam pratila da li su se moje prognoze obistinile. Bila sam prezadovoljna jer su ljudi dolazili da mi kažu da se ostvarilo sve što sam im rekla", priseća se Dušica.
Naša sagovornica objašnjava da levi dlan predstavlja sudbinu, jer se na njemu vide naši darovi, mane, nasledne osobine, odnosno ono što bi trebalo da bude, a na desnom se vidi ono što će nam se zaista dogoditi.
"Većina ljudi, odnosno njih 98%, radi protiv svoje sudbine. Nesrećni su jer se oglušuju na ono što im je predodređeno i 'teraju po svom'. Na dlanovima gledam liniju života, glave, srca, sudbine, zatim bregove, liniju karijere i to mi omogućava da vidim, kako prošlost, tako i budućnost. Dlan je kao lična karta. Moram da napomenem da gledanje u dlan nije kao proricanje sudbine iz karata. Ono što je jednom zapisano na dlanu, ostaje za ceo život, za razliku od otvaranja karata koje u većini slučajeva prikazuju trenutno stanje ili eventualna dešavanja u narednih godinu dana", ističe naša sagovornica.

Kletve opasnije od magije
Dušica ističe da joj karte mnogo pomažu u otkrivanju detalja vezanih za određenu osobu. "Kada mi neko prvi put dođe, obavezno prvo pogledam u karte, a potom u dlanove, da bih potvrdila ono što sam videla u kartama. Skoro mi je došla jedna žena koja je htela da započne novi posao i htela je da vidi šta će biti od toga. Kada sam joj otvorila karte, pokazalo se nešto sasvim drugo. Stajao joj je brak sa muškarcem koji se vratio iz inostranstva nakon 30 godina, što joj se ubrzo i desilo. Znači, ono što osobu zanima, to je ono što joj je trenutno najbitnije, ali mnogo važnije stvari je očekuju, nevezano za to zbog čega je došla meni", tvrdi naša sagovornica i dodaje da u kartama može da vidi i vreme kad će nešto da se ostvari, maltene u dan.
"U kartama može da se vidi i prisustvo crne magije, koja čoveku umnogome može da upropasti život. Vidi se da li je magija samo na toj osobi, ili na celoj porodici, da li je ima i u kući, kao i da li postoji i kletva u familiji. Kletva je teža i opasnija je, te se ne iskupljuje i ne može se skinuti, za razliku od crne magije", ističe Dušica i napominje da uvek otvoreno kaže sve što vidi.

Amajlijom protiv magije
"Protiv crne magije borim se tako što pravim zaštitne amajlije koje sam, naravno, napravila i svojoj deci. Poželjno je da osoba stalno nosi amajliju uz sebe, bilo kao prsten, narukvicu ili lančić. Amajlije radim isključivo u zlatu, tako što je određenim ritualom posvetim, u zavisnosti od problema, o toga da li je u pitanju zdravlje, ljubav, posao...
Želim da napomenem da postoji i posebna zaštitna amajlija - ank (ankh) koja je idealna za ljude sa psihičkim tegobama.
Mladić, sin moje bliske prijateljice, doživeo je nervni slom, lečio se na psihijatriji i došlo je dotle da se sav naduo i postao zavisan od lekova i, umesto da mu bude bolje, on je sve više propadao. Uradila sam mu ank amajliju i momak je za vrlo kratko vreme došao sebi. S obzirom na to da dečko nije verovao u te stvari, njegova majka mi je krijući donela ank, koji je kupila u zlatari, a koji je u vidu priveska i koji sam ja potom posvetila. Ona mu je amajliju poklonila za rođendan i rezultati su bili očigledni. Hvala Bogu, danas je živ, zdrav i srećno oženjen", kaže na kraju razgovora naša sagovornica. Sve informacije možete da dobijete od Dušice Kereši putem broja telefona 063/72-92-441
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com
 
DUŠKA KEREŠI, HIROMANT
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YUGOSLOVENI :: PSIHOLOGIJA I MISTERIJE-
Skoči na: