YUGOSLOVENI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YUGOSLOVENI

SVE DOZVOLJENO, NEMA BANOVANJA,ZEZANJE,OPUSTENO CASKANJE....... CENZURE.........
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Žigić za B92: Došli smo da pobedimo

Ići dole 
AutorPoruka
Igor
Admin



Broj poruka : 229
Datum upisa : 11.09.2007

Žigić za B92: Došli smo da pobedimo Empty
PočaljiNaslov: Žigić za B92: Došli smo da pobedimo   Žigić za B92: Došli smo da pobedimo EmptySre Sep 12, 2007 3:28 pm

Žigić za B92: Došli smo da pobedimo
Najbolji fudbaleri Portugalije veruju da bi pobeda nad Srbijom praktično označila njihov prolazak na EP, pred duel te dve ekipe u kvalifikacijama za EURO 2008. Eventualnom pobedom, domaći fudbaleri iskupili bi se za sve propuste u dosadašnjem delu kvalifikacija, uključujući i onaj protiv Poljske (2:2 u Lisabonu).

Fudbaler Atletiko Madrida Maniš tvrdi da je Srbija jača od Poljske, ali da naš tim voli da se nadigrava, u čemu domaćin vidi svoju šansu. Kristijano Ronaldo takođe hvali srpski tim, ali je saglasan da je njegov tim bolji i da će pobediti.

Sa druge strane u pobedu veruju i srpski fudbaleri, o čemu je govorio centarfor Nikola Žigić.

"Njima pobeda znači koliko i nama. Došli smo ovde da probamo da pobedimo i da krčimo put koji vodi do Evropskog prvenstva. U teškoj smo situaciji, ali mislim da ćemo smoći snage da se suprotstavimo Portugaliji. Nadam se povoljnom rezultatu", kaže Žigić za B92.

"Još osećam male bolove, ali treba još vremena da se povreda zaleči do kraja. Već mesec dana vučem tu povredu i nisam prošao pripreme ni u Rasingu ni u Valensiji. Ne mogu da kažem da sam spreman 100 odsto. Trenutno imamo igrače koji su spremniji od mene i u boljoj formi", dodaje centarfor Valensije.

Za Antonija Rukavinu duel u Lisabonu biće do sada najteži ispit u kratkoj reprezentativnoj karijeri.

"Ovo je veliki izazov za mene. Portugalci su fascinantni, ali nadam se da u sredu neću imati strah. To je dobra prilika da vidim gde se nalazim u odnosu na najbolje evropske igrače. Oni su favoriti, igraju na svom terenu, individualno su kvalitetniji od nas, ali mislim da je naša prednost timski rad", izjavio je kapiten Partizana Antonio Rukavina za B92.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.com
 
Žigić za B92: Došli smo da pobedimo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YUGOSLOVENI :: SPORT-
Skoči na: